Altınok: Bütün şehrin hizmetkarı olacağız

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, “Ankara’mızın 5 yılı kaybolmuştur. Belediye başkanını Ankara sokaklarında gören var mı? Büyükşehir belediye başkanı bütün Ankara’nın belediye başkanıdır. Bütün şehrin hizmetkarı olacağız” dedi.

Altınok: Bütün şehrin hizmetkarı olacağız
Yayınlama: 17.02.2024
0
A+
A-

Altınok, seçim çalışmaları kapsamında önce üniversitelerin teknoloji toplulukları üyeleriyle bir araya geldi. Altınok, daha sonra Keçiören Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yaptı. Altınok, seçmenlerin oy vermesi için yakınlarını arayıp ikna etmesini istedi. Gençlere büyük görevler düştüğünü belirten Altınok, “Her gün bir kişiyi ikna ettiysek kardayız; sonra diyecekler ki ‘Allah razı olsun, iyi ki Altınok’u seçmişiz.’ Çocuklara ve torunlara ve Ankaralılara güzel bir başkentte yaşamanın inşallah keyfini göstereceğiz. Dolayısıyla kendileri için oy isteyin” dedi. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Keçiören’deki çalışmalarını yetersiz bulduğunu belirten Altınok, “5 yılda Ankara Büyükşehir’in Keçiören’e yaptığı bir şeyi görmedim. Çubuk’a gidiyorum yok, Kalecik’e gidiyorum yok. Akyurt’a gidiyorum yok. Merkez ilçelerimize gittim inanın ilçe belediyelerimiz minnacık bütçeleriyle büyükşehir belediyesinden daha çok iş yapmışlar. Dolayısıyla Ankara’mıza çok eser ve hizmet kazandıracağız. Biz vekil, biz emanetçi olacağız; asıl şehrin belediye başkanı sizlersiniz” diye konuştu.

‘SİZLERLE BERABER OLACAĞIZ’

31 Mart seçimlerinin önemine değinen Altınok, “31 Mart’ta çocuklarımız kazanacak. 31 Mart’ta torunlarımız kazanacak. Verdiğiniz oy 5 yıllık değil. Belediye başkanı, şehrin geleceğini planlar, şehrin gelecekteki ekonomisini planlar. Dolayısıyla vereceğimiz oy 5 yıllık bir oy değildir. Ankara’mızın 5 yılı kaybolmuştur. Belediye başkanını Ankara sokaklarında gören var mı? Bir sefer gördünüz mü? Allah için gördüyseniz söyleyin. Büyükşehir belediye başkanı bütün Ankara’nın belediye başkanıdır. Bütün şehrin hizmetkarı olacağız. Dolayısıyla Altınok, yine sokaklarda olacak. Sokaklarda aranızda yanınızda olacak. Yağmur yağsa da kar yağsa da yine sokaklarda sizlerle beraber olacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: DHA

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.