Bahçeli’den son dakika Süleyman Soylu açıklaması: Herkesi uyarıyorum!

Gelen son dakika haberine göre; Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşma yapıyor. Bahçeli, ‘Herkesi uyarıyorum. Hedef Türkiye’dir, hedef birliğimizdir. Hedefin Türkiye olduğu bir tezgah kurulmuştur’ dedi.

Bahçeli’den son dakika Süleyman Soylu açıklaması: Herkesi uyarıyorum!
Yayınlama: 25.05.2021
2
A+
A-

MHP lideri Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle; Dibi görünmeyen kuyulardan su içmedik. Bugüne kadar akıntıya kapılıp, onun bunun dolduruşuna gelerek siyaset yapmadık. Zemin yoklayanlara taviz veremeyiz Türkiye’nin çevresindeki sinsi kuşatma sertleşmektedir. 

Herkesi uyarıyorum. Hedef Türkiye’dir, hedef birliğimizdir. Hedefin Türkiye olduğu bir tezgah kurulmuştur. Suç ve terör örgütü temincilerinin içinde olduğu dış tedarikçileri olan bir tezgah ile Türkiye’nin üzerine gölge düşmesi konusunda alçak bir rekabet devrededir. Amaç Türkiye’nin itibarını lekelemektir.

CHP bunun üstlenicisi olmuştur. Asıl bizi düşündüren de İP Başkanının tavrıdır. Geçen hafta sayın Cumhurbaşkanını katil Netanyahu’ya benzeten ve ardından da Rize’ye giden İP Başkanının bu adımları incelenmeli ve nasıl bir oyunun sahnelendiği ortaya çıkarılmalıdır.

(Meral Akşener’in Rize ziyareti)

Bile bile inadına yapar gibi huzursuzluğun fitilini ateşler gibi Rize’ye gitmesi yalnızca öngörüsüzlük, düşüncesizlikle izah edilemez. Siyasi hayatı yalanla, çıkar hesaplarıyla heba olmuş bu şahsın geçmişi gösteriyor ki baştan aşağı olay çıkarmak üzere planlanmıştır. Yanındakilerin de esnafa vandalca saldırması vehametin boyutunu gözler önüne sermiştir. Yöre halkı teenni ile hareket etmiş ve tuzağa düşmemiştir. 

Kovid tedbirleriyle ilgili çıkışları ile gündeme gelen Viranşehir savcısının durumu da benzer bir durumdur.

(PKK’nın maket uçaklı saldırıları)

Pençe harekatının komuta merkezine maket uçaklarla saldırı girişimi de çok şükür zamanında isabetle engellenmiştir. Kanada SİHA’larımıza lazer kodu vermeyi sonlandırmıştı. Ne var ki müttefik olarak bilinen aynı Kanada Belçika ile birlikte terör örgütünün kullandığı maket uçakları çok özel teknoloji ile donatmıştır. Uzaktan kumanda edilen bu uçaklara bedeli 10 bin dolar olan sistemleri yerleştirmiştir. Yine teröristlerin sızma girişimi yaptığı paramotorların da Kanada yapımı olduğunu hatırlatmak gerekmektedir. Ar damarları çatlamıştır.

Terör örgütlerine destek verenler çok tanıdıktır.

Değerli milletvekilleri… Lütfen dikkat buyurunuz. Terörle mücadele kahramanca devam ederken vatan savunma cesaretle yapılırken bu mücadelenin içinde yer alan asker ve devlet adamlarını itibarsızlaştırma çabaları hain ve amaca mahsustur. Oyun büyüktür, oyun kirlidir, oyun karanlıktır.

Biz her şeyin farkındayız.

Kandil’e Türk bayrağı dikeceğiz ya bunun için çıldırıyorlar. 128 milyar nerede dediler tutmadı. 104 emekli amiraller bildiri yayınlattılar hiç kimse yemedi. Hevesler beyhude, ülke aşiretler koalisyonu değil. 

İki dünyada bunun hesabını muhakkak vereceklerdir. Bundan kaçış ve kurtuluş imkansızdır. Soylu yalnız değil. Hiç kimse Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı’nın boynuna tasma geçiremeyecek. Buna da hiçbir alçağın gücü ve nefesi yetmeyecek. Kimse TSK’nın onurlu komuta heyetine çamur atamaz. Konu devletimizin bekası ve saygınlığıdır. 

Türkiye’nin gündemi videolarla rehin alınamaz. Burunlarından fitil fitil getireceğiz.

Zulme ve zillete açık tavır almaya davet ediyorum. Hiç kimse hayal peşinde koşmasın. 

“TÜRKİYE’NİN GÜNDEMİ VİDEO KAYITLARIYLA REHİN ALINAMAZ”

Türkiye tam bağımsızdır. Türkiye’nin gündemi video kayıtlarıyla rehin alınamaz, sosyal medya iftiralarıyla ele geçirilemez.

 (Milliyet)

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.