Tarımda işbirliği protokolü

Doğu Anadolu Tarımsal Araştırma Enstitüsü” ile “Atatürk Üniversitesi Gıda ve Hayvancılık Uygulama ve Araştırma Merkezi” arasında “İş Birliği Protokolü” imzalandı.

Tarımda işbirliği protokolü
Yayınlama: 10.12.2023
Düzenleme: 10.12.2023 19:40
0
A+
A-

Protokolün amacı karşılıklı işbirliği içerisinde “İkincil Arı Ürünlerinin Değerlendirilmesi” ana hedefine yönelik olarak, sorumluluk alanlarındaki altyapı, personel ve eğitim imkânlarının paylaşılması, araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürüterek, ortak projelerin hayata geçirilmesi ve üretim imkânlarının araştırılması konularında çalışmalar yapmak olarak ifade edildi.

Protokol, Doğu Anadolu Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Erdal Daşçı ile Atatürk Üniversitesi Gıda ve Hayvancılık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Avni Birinci tarafından imzalandı. İmza törenine Atatürk Üniversitesi Gıda ve Hayvancılık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Mahir Murat Cengiz, Doğu Anadolu Tarımsal Araştırma Enstitüsü Teknik Koordinatörü Dr. Emre Süreyya Dumlu ve Hayvancılık Bölüm Başkanı Ziraat Yüksek Mühendisi Alpay Karaçuhalılar katıldı.

Kaynak: İHA

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.